Rímske rolety


Rímske rolety sú módnym hitom, ktorý je čím ďalej tým častejšie zákazníkmi požadovaný.rímske rolety Jedná sa o produkt, ktorým zatienite váš interiér. Rímske rolety sa vyťahujú smerom hore a riasia sa do rovnomerných záhybov, inak povedané skladajú sa do tzv. balu. Rolety sú pripevnené na strop alebo na stenu. Čo sa týka materiálov, z ktorých sú rolety vyrobené, je ponuka naozaj široká. K dostaniu sú napríklad aj rímske rolety bambusové. Ďalej sa vyrábajú aj atypické rolety určené do strešných okien.

Hlavnou úlohou rímskych roliet nie je obyčajné zatemňované priestorov, ale aj vytvorenie vysoko elegantného a exkluzívneho interiéru. Exkluzívne vzory, individuálny výber aj originálne kolekcie látok - to všetko rímske rolety ponúkajú. Vďaka možnostiam, ktoré rímske rolety ponúkajú, sa tento spôsob tienenia hodí nielen do obytných priestorov, ale aj do kancelárií či kaviarní, ktoré vďaka nim pôsobia útulnejšie a vytvárajú príjemnú atmosféru celého interiéru. Rolety pôsobia ľahko a interiéru dodávajú pocit čistoty a sviežosti.

Rímske rolety sa pomocou pohodlného systému ľahko ovládajú buď pomocou retiazky či pomocou motorového pohonu s diaľkovým ovládaním. Veľkou výhodou je aj jednoduchá údržba.

Dizajnové prevedenie s nariasenými záhybmi uchváti naozaj každého. V prípade, že uvažujete o elegantnom riešení tienenia okien, rímske rolety sú tou správnou voľbou a to nielen vďaka elegancii, ale aj jednoduchosti ovládania. Určite každý v budúcnosti ocení možnosť výmeny látky za novú v inej farbe, preto vás rolety časom neomrzia. Rímske rolety sa vďaka spôsobu vyťahovania stávajú dominantným prvkom v interiéri.