Kazetové markízy


Využíva všetky výhody, Kazetové markízyktoré sú spojené s markízov štandard a je doplnená o hliníkovú kazetu, ktorá dokonale ochraňuje látku a to za každého počasia či ročného obdobia. Na výrobu týchto kaziet sa využíva hliníková zliatina s prídavnými zmesami (dural). 

Markíza SHAN je veľmi luxusná a elegantná markíza, ktorá patrí medzi typ kazetových markíz. Je to najmodernejšia kazetová markíza. Má vysokú kvalitu a pokiaľ chcete markízu, ktorá dobre funguje a je dobre zladená s fasádou domu, tak si ju určite zaobstarajte, nakoľko existuje aj niekoľko farebných prevedení. Tak isto sú stavané proti vetru (60 km/h) a pri montáži sa dá nastaviť uhol sklonu od 0 do 90 stupňov. Využíva sa najmä pri komerčných a firemných prevádzkach. 

Markíza KUMO je tak isto novinkou na trhu, keďže ide o veľmi kvalitne designovo spracovanú kazetovú markízu. Je to klasická kazetová markíza, ktorá však vniesla medzi markízy niečo nové a to je jej design. Na tejto markíze nevidíte žiadne skrutky a ani žiadne plastové kryty na bokoch. Tieto markízy sú tak isto odolné voči vetru a tak isto veľmi kvalitne spracované a využívané najmä v moderných a luxusných reštauráciách pri letných terasách. 

Markíza PRESTIGE patrí na našom trhu k najpredávanejším kazetovým markízam a k spoľahlivým tak isto. Zákazník si môže túto markízu nechať vyrobiť podľa svojich požiadaviek a tak isto v rôznych farebných prevedeniach, preto patrí medzi najobľúbenejšie kazetové markízy. Cena sa vyvíja od veľkosti a od farieb markízy.